WITAMY W MERKURYM

Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane, usługi developerskie i transportowe. Firma Merkury powstała w 1993 roku. Na początku swego istnienia firma posiadała jeden skład budowlany w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 53 handlując w większości artykułami masowymi: cement, wapno, materiały ścienne, świadczono również usługi transportowe. W roku 1999 wybudowano nowy obiekt handlowo-magazynowy i poszerzono handel o materiały wykończeniowe wnętrz, chemie, narzędzia budowlane i inne materiały. W roku 2001 otworzono nowy skład i sklep w... czytaj więcej

O firmie

Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane, usługi deweloperskie i transportowe. Firma Merkury powstała w 1993 roku. Na początku swego istnienia firma posiadała jeden skład budowlany w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 53 handlując w większości artykułami masowymi: cement, wapno, materiały ścienne, świadczono również usługi transportowe.

W roku 1999 wybudowano nowy obiekt handlowo-magazynowy i poszerzono handel o materiały wykończeniowe wnętrz, chemie, narzędzia budowlane i inne materiały. W roku 2001 otworzono nowy skład i sklep w Białej Podlaskiej przy ul.Grzybowej 50 i w tym samym roku rozpoczęto dodatkowo handel artykułami hydraulicznymi. 

Współpraca z niektórymi dostawcami opiera się na składach fabrycznych i umowy dealerskie z tak znanymi producentami jak Budmat, Fakro, Velux, Kreisel, Norgips, Ondulina, H+H, Rockwool, Ruukki, Sokółka Okna i Drzwi, Termoorganika, Xella, Drutex, Solbet, Kronospan i inne.


W 2005 roku poszerzyliśmy asortyment o handel nawozami i opałem. Zaopatrujemy w materiały składy budowlane, hurtownie i wykonawców. Nasi klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę.

W 2003 roku firma poszerzyła działalność rozpoczynając świadczenie usług deweloperskich. Oferujemy mieszkania przy ul. Żeromskiego i Reka w Białej Podlaskiej. Ogrzewanie mieszkań gazowe lub miejskie, do części mieszkań przynależne są ogródki i komórki, budynki w podziemiach posiadają miejsca parkingowe.

 

 

Kontakt

telefon:
083 342 53 86
telefon:
083 311 50 01
fax:
083 344 39 92
sprzedaż mieszkań:
507064103
504071200
email:
merkury.bp@pro.onet.pl
© 2010 MERKURY     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".